Koszt przesyłki i dostawa

Koszt przesyłki i dostawa w internetowym sklepie

Ricco Nails

 

Realizacja wysyłki zamówienia w Sklepie odbywa się pośrednictwem firmy kurierskiej In Post lub firmy DPD.

Opłata za wysyłkę (ceny w zł):

– paczkomaty InPost – płatność kartą/przelew bankowy: 9,90 zł brutto

– firma kurierska InPost/DPD – płatność kartą/przelew bankowy: 13,99 zł brutto

– firma kurierska InPost/DPD płatność przy odbiorze: 19,99 zł brutto

– darmowa wysyłka – przesyłki krajowe przy zamówieniach powyżej 300 zł brutto

Koszty dostawy dotyczą dostaw na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Istnieje również możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy (pn. – pt. w godz.: 08:30 – 16:30).

Zamówienia rozpatrywane są przez obsługę sklepu w terminie trzech dni roboczych od daty złożenia zamówienia, przy czym zamówienia dokonane w piątek po godz. 13.00, w soboty, niedziele lub święta rozpatrywane będą w najbliższych dniach roboczych po w/w dniu. Na czas oczekiwania składa się nie tylko czas realizacji zamówienia przez obsługę sklepu, ale również czas dostarczenia przesyłki. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe wypełnienie danych adresowych.

Każde zamówienie potwierdzane jest przez Sprzedawcę w postaci wiadomości przesłanej automatycznie na wskazany przez Klienta adres e-mail. Wiadomość potwierdzająca zawiera rodzaj i ilość zamówionego towaru, ceny jednostkowe poszczególnych towarów, jak i łączną cenę zamówienia wraz z kosztami przesyłki.

Warunkiem realizacji zamówienia jest dostępność produktu na magazynie. W sytuacji, gdy towar będący przedmiotem zamówienia jest w danej chwili niedostępny w magazynie, Klient informowany jest o etapie i terminie realizacji zamówienia i może podjąć decyzję o modyfikacji zamówienia, anulowaniu zamówienia lub możliwości przesunięcia terminu dostawy.