Pomarańczowe

Filtry
Gotowe
 • 23.00 

  Pomarańczowe , średnioziarniste kapki ścierne ze zdolnością do samooczyszczania, o wymiarze  10 mm /150 grit. Bardzo szybko i delikatnie usuwają zrogowaciały naskórek . Wymagają niewielkiego nacisku, praca jest więc mniej męcząca, a skóra nie jest obciążona tak bardzo. Efekt samooczyszczania zmniejsza uciążliwe i niehigieniczne zatykanie powierzchni kapturka ściernego pozostałościami skóry.

 • 23.00 

  Pomarańczowe ,gruboziarniste kapki ścierne ze zdolnością do samooczyszczania, o wymiarze  10mm / 80grit. Bardzo szybko i delikatnie usuwają zrogowaciały naskórek . Wymagają niewielkiego nacisku, praca jest więc mniej męcząca, a skóra nie jest obciążona tak bardzo. Efekt samooczyszczania zmniejsza uciążliwe i niehigieniczne zatykanie powierzchni kapturka ściernego pozostałościami skóry.

 • 26.50 

  Pomarańczowe , średnioziarniste kapki ścierne ze zdolnością do samooczyszczania, o wymiarze  13mm /150grit. Bardzo szybko i delikatnie usuwają zrogowaciały naskórek . Wymagają niewielkiego nacisku, praca jest więc mniej męcząca, a skóra nie jest obciążona tak bardzo. Efekt samooczyszczania zmniejsza uciążliwe i niehigieniczne zatykanie powierzchni kapturka ściernego pozostałościami skóry.

 • 26.50 

  Pomarańczowe ,gruboziarniste kapki ścierne ze zdolnością do samooczyszczania, o wymiarze  13mm / 80grit. Bardzo szybko i delikatnie usuwają zrogowaciały naskórek . Wymagają niewielkiego nacisku, praca jest więc mniej męcząca, a skóra nie jest obciążona tak bardzo. Efekt samooczyszczania zmniejsza uciążliwe i niehigieniczne zatykanie powierzchni kapturka ściernego pozostałościami skóry.

 • 28.99 

  Pomarańczowe , średnioziarniste kapki ścierne ze zdolnością do samooczyszczania, o wymiarze  16 mm /150 grit. Bardzo szybko i delikatnie usuwają zrogowaciały naskórek . Wymagają niewielkiego nacisku, praca jest więc mniej męcząca, a skóra nie jest obciążona tak bardzo. Efekt samooczyszczania zmniejsza uciążliwe i niehigieniczne zatykanie powierzchni kapturka ściernego pozostałościami skóry.

 • 29.99 

  Pomarańczowe ,gruboziarniste kapki ścierne ze zdolnością do samooczyszczania, o wymiarze  16 mm / 80grit. Bardzo szybko i delikatnie usuwają zrogowaciały naskórek . Wymagają niewielkiego nacisku, praca jest więc mniej męcząca, a skóra nie jest obciążona tak bardzo. Efekt samooczyszczania zmniejsza uciążliwe i niehigieniczne zatykanie powierzchni kapturka ściernego pozostałościami skóry.

 • 23.77 

  Pomarańczowe , średnioziarniste kapki ścierne ze zdolnością do samooczyszczania, o wymiarze  5 mm /150 grit. Bardzo szybko i delikatnie usuwają zrogowaciały naskórek . Wymagają niewielkiego nacisku, praca jest więc mniej męcząca, a skóra nie jest obciążona tak bardzo. Efekt samooczyszczania zmniejsza uciążliwe i niehigieniczne zatykanie powierzchni kapturka ściernego pozostałościami skóry.

 • 21.50 

  Pomarańczowe ,gruboziarniste kapki ścierne ze zdolnością do samooczyszczania, o wymiarze  5 mm / 80grit. Bardzo szybko i delikatnie usuwają zrogowaciały naskórek . Wymagają niewielkiego nacisku, praca jest więc mniej męcząca, a skóra nie jest obciążona tak bardzo. Efekt samooczyszczania zmniejsza uciążliwe i niehigieniczne zatykanie powierzchni kapturka ściernego pozostałościami skóry.

 • 22.50 

  Pomarańczowe , średnioziarniste kapki ścierne ze zdolnością do samooczyszczania, o wymiarze  7 mm /150 grit. Bardzo szybko i delikatnie usuwają zrogowaciały naskórek . Wymagają niewielkiego nacisku, praca jest więc mniej męcząca, a skóra nie jest obciążona tak bardzo. Efekt samooczyszczania zmniejsza uciążliwe i niehigieniczne zatykanie powierzchni kapturka ściernego pozostałościami skóry.

 • 22.50 

  Pomarańczowe ,gruboziarniste kapki ścierne ze zdolnością do samooczyszczania, o wymiarze  7 mm / 80grit. Bardzo szybko i delikatnie usuwają zrogowaciały naskórek . Wymagają niewielkiego nacisku, praca jest więc mniej męcząca, a skóra nie jest obciążona tak bardzo. Efekt samooczyszczania zmniejsza uciążliwe i niehigieniczne zatykanie powierzchni kapturka ściernego pozostałościami skóry.