Swann-Morton

Filtry
Gotowe
 • 9.99 

  Skalpele marki Swann Morton  to najostrzejsze skalpele jakie są obecnie produkowany na świecie.  Jest to bardzo ostre narzędzie o jednostronnym ostrzu. W podologii skalpele Swann Morton stosuje się do miejscowego, punktowego, usuwania zrogowaciałego naskórka, metodą skrobania. Do wyboru 10 sztuk lub 100 sztuk.

  Ostrze nr 10. Kompatybilne z rękojeściami z serii nr 3 (3, 3L, 3 B5)

 • 6.96 

  Ostrza chirurgiczne nr 19 do skalpela podologicznego angielskiej firmy Swann-Morton. Sterylne (jałowe), pakowane pojedynczo, wykonane z wysokiej jakości stali węglowej (carbon steel).Kompatybilne z rękojeściami Swann-Morton z serii 4.

   

   

  Jed

 • Brak w magazynie
  9.99 

  Ostrza chirurgiczne nr 20 do skalpela podologicznego angielskiej firmy Swann-Morton. Sterylne (jałowe), pakowane pojedynczo, wykonane z wysokiej jakości stali węglowej (carbon steel). Kompatybilne z rękojeściami Swann-Morton z serii 4. Ostrze nr 20 to duża wersja nr 10 – ostrze z zakrzywioną krawędzią tnącą i płaską, nieostrzoną krawędzią tylną. Jeden z bardziej tradycyjnych kształtów ostrzy.

 • Brak w magazynie
  9.99 

  Skalpele marki Swann Morton  to najostrzejsze skalpele jakie są obecnie produkowany na świecie.

  To bardzo ostre narzędzie o jednostronnym ostrzu.

  W podologii skalpele Swann Morton stosuje się do miejscowego, punktowego, usuwania zrogowaciałego naskórka, metodą skrobania.

  Do wyboru 10 sztuk lub 100 sztuk.

  Ostrze nr 21. Kompatybilne z rękojeściami z serii nr 4 (4, 4L, 4 B5)