Swann-Morton

  Filtry
  Gotowe
  • 6.96 

   Skalpele marki Swann Morton  to najostrzejsze skalpele jakie są obecnie produkowany na świecie.  Jest to bardzo ostre narzędzie o jednostronnym ostrzu. W podologii skalpele Swann Morton stosuje się do miejscowego, punktowego, usuwania zrogowaciałego naskórka, metodą skrobania. Do wyboru 10 sztuk lub 100 sztuk.

   Ostrze nr 10. Kompatybilne z rękojeściami z serii nr 3 (3, 3L, 3 B5)

  • 6.96 

   Ostrza chirurgiczne nr 19 do skalpela podologicznego angielskiej firmy Swann-Morton. Sterylne (jałowe), pakowane pojedynczo, wykonane z wysokiej jakości stali węglowej (carbon steel).Kompatybilne z rękojeściami Swann-Morton z serii 4.

    

    

   Jed

  • Brak w magazynie
   7.92 

   Ostrza chirurgiczne nr 20 do skalpela podologicznego angielskiej firmy Swann-Morton. Sterylne (jałowe), pakowane pojedynczo, wykonane z wysokiej jakości stali węglowej (carbon steel). Kompatybilne z rękojeściami Swann-Morton z serii 4. Ostrze nr 20 to duża wersja nr 10 – ostrze z zakrzywioną krawędzią tnącą i płaską, nieostrzoną krawędzią tylną. Jeden z bardziej tradycyjnych kształtów ostrzy.

  • 6.96 

   Skalpele marki Swann Morton  to najostrzejsze skalpele jakie są obecnie produkowany na świecie.

   To bardzo ostre narzędzie o jednostronnym ostrzu.

   W podologii skalpele Swann Morton stosuje się do miejscowego, punktowego, usuwania zrogowaciałego naskórka, metodą skrobania.

   Do wyboru 10 sztuk lub 100 sztuk.

   Ostrze nr 21. Kompatybilne z rękojeściami z serii nr 4 (4, 4L, 4 B5)